Tirone (Krasanovský) – Šimon, Korím – Tabaček, Rusina – Cebák, Matejka – Burzík – Rudzan, Babka, Nauš – Videlka, Zlocha, Róth – Poliaček, Murček, Cíger – Paulíny, Jurášek, Žiak

Mikoláš (Lackovič) – Šuran, Dubeň – Coma, Turian – Pišoja, Leško – Petrovický, Patlevič – Minárik, Húževka, Markovič – Kokavec, Ondruš, Rehák D. – Macek, Prášil, Rehák S. – Gálik, Valášek, Pjatak

Štatistiky

8. Korím, 23. Videlka (Žiak, Paulíny), 64. Videlka (Matejka) – 57. Dubeň (Macek, Minárik), 60. Markovič (Dubeň), rozhodovali Vido, Píšťanský – Ševčík, Kollár, Jurčiak R., Jurčiak A., 2102 divákov

ohlasy trenérů

HK Martin

Marek Žila (asistent trénera HK VITAR Martin): "Priebeh bol podobný ako včera len s tou výnimkou, že v druhej tretine sme pridali druhý gól. Samozrejme sme chceli stretnutie dohrať za stavu 2:0. Súper sa ale vzchopil, počas presilovej hry strelil gól na 2:1. Štyri sekundy pred koncom sme vyriešili situáciu v rohu klziska opäť zle ako včera a bolo vyrovnané. Protihráč zostal visieť za naším chrbtom. Hráčov sme pritom na to upozorňovali. Hokej je o chybách, počas predĺženia sme mali možnosť hra dve presilové hry, pričom práve posledná rozhodla o našom víťazstve. Skutočne, klobúk dolu pred tímom Žiliny, ktorá má vo svojom mužstve veľa mladých hráčov. Nevzdali sa a bojovali do konca. Závery tretín nám v týchto dueloch nevychádzajú. Včera posledných päť minút a dnes posledných desať nebolo z našej strany dobrých. Mali sme tam viaceré vylúčenia, určite vieme tieto situácie dohrať oveľa lepšie."

Stanislav Škorvánek (tréner MsHK Žilina): "Stretnutie sa nieslo v duchu včerajšieho. Domáci hráči sú silní pred domácim publikom. Obraz hry teda pripomínal ten predtým. Nie sme spokojní iba s konečným výsledkom. Je veľa aspektov, ktoré si ešte preberieme po sezóne a ktoré nepatria k tomuto stretnutiu. Predĺženie bolo možno o šťastí, hráčom sa ale chcem poďakovať za predvedený výkon. Nemajú sa za čo hanbiť. Veľmi si ho vážim, nakoľko veľmi tvrdo pracujeme. Verím, že sa do Martina vrátime, či už za stavu 2:2 alebo 3:1. Doma urobíme všetko pre to, aby sme boli, tentoraz pre zmenu hosťujúcemu tímu viac ako vyrovnaným súperom. Gratulujem Martinu k druhému zápasu a skladám klobúk pred mojim mužstvom."